Atlas Bayrak
Atlas Bayrak

Atlasbayrak

Plaj Bayrağı Fiyatı,Yelken Bayrak Fiyatı, Olta Bayrak Fiyatı, Dubalı Bayrak Fiyatı, Reklam Bayrakları Fiyatı, L Tipi Plaj Bayrağı Fiyatı, Damla Tipi Plaj Bayrağı Fiyatı
 
 Bayrak
 Plaj Bayrağı
 Flamalar Bayraklar
 Masa Bayrağı
 Telalı Makam Bayrağı
 Atatürk Posteri
 Okul Flaması
 Roll Up Banner
 Parti Bayrakları
 Bayrak Direkleri
 Üçgen Beşgen Süs Flamaları
 Dijital Baskı Bez Branda Afiş
 Bayrakçı

Ana Sayfa >> Dijital Baskı Bez Branda Afiş >> Parti Afiş Fiyatı >> Al

Al

imajlar/bayrakresim/401531398chp3.jpg Dijital Baskı Bez Branda Afiş ürün kategorisinin Parti Afiş Fiyatı alt kategorisinde bulunan "Al" ürünü hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki açıklamalara göz atabilirsiniz.

Afiş Pankart Baskı
Afişler ve pankart baskıları hakkında teknik bilgiler nerede ne zaman nasıl kullanılır. Kimler kullanabilir bu ürünü bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm konuları burada inceleye bilir fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Afiş - Pankart Nedir?
Bir şeyi veya bir ürünü tanıtmak, herkese duyurabilmek için hazırlanmış, vinil branda ve kağıt üzerine baskı yapılıp kalabalıkların görebileceği yerlere asılarak, genellikle resimli duvar duyurusuna denir. Yan tarafdaki resimde görüldüğü gibi.

Afiş - Pankart Çeşitleri
Afiş baskıları ve pankart baskıları çok çeşit olsada ölçüler ve kullanıldığı duruma göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle sizlere kimler nerede nasıl hangi çeşidi kullanması gerekir detaylı şekilde anlatmaya çalışacağız.

1. Emlak firmaları: Satılık kiralık afişler olarak kullanır. Özel durum olmadığı sürece standart ölçüleri mevcuttur, bunlar 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm,  100x120cm, 100x150cm gibi standart ölçüler mevcuttur bu ölçüler dışında ki ölçüler özel ölçülere girmektedir. Bu ölçülerde ister yatay ister dikey olarak tasarlanabilir ve kuşgözü (kapsül) atılarak köşelerine asılmasında daha kolay ve estetik durur. İstersenizde dikişler ve kolonlarda kullanılabilir. Emlak firmaları vinil afiş ve branda afişleri çoğunlukla tercih etmektedir. Bunun sebebi ise daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından dolayıdır. Ayrıca bu emlak afişlerini sadece firmalar değil sahibinden.com, emlakjet.com gibi firmalara afiş baskı desteğide verilmektedir. Bireysel olarakda sipariş verebilirsiniz.
2. Organizasyon firmaları: Konser, lansman, veya her hangi bir organizasyon için bu firmalara sopalı, sopasız pankart basımı yapılır. Bu pankartlar genellikle 300x80cm, 400x100cm, 500x100cm yatay ölçülerinde veya 60x100cm, 70x150cm dikey ölçülerde dikişli veya dikişsiz olarakda basılmaktadır.
3. Özel Afiş ve Pankartlar: Doğum günü afişi, evlenme teklifi afişi, özür afişleri, ve daha bir çok özel alanlarda kullanabileceğiniz afişler yaptırabilirsiniz. Bunlardaki standart ölçüleri siz belirlersiniz. Sizler için hazırladığımız hazır şablonları kullanabilirsiniz. Yada özel tasarım yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel afiş ve pankartlar için ister sopalı - sopasız, dikişli veya kuşgözüde kullanabilirsiniz.
4. Siyasi parti afiş pankartları: Siyasi partilerin seçim zamanı veya miting yaptıkları dönemde çok sık kullandıkları ve afiş ve pankartlar genellikle yüksek adetli sopalı veya sopasız dikişli ve kapsüllü olarak hazırlanmaktadır. Seçim afişleri ve mitingler için yapılacak olan bu afiş ve pankartlar genellikle sopalı ve büyük ebat afişler pankartlar olur. Siyasi partilere vinil branda afişler için çözüm ortağı olmaktayız.
5. Fason baskı veya Reklam ajansları: Dijital baskı merkezimiz sizlere hizmet vermektedir. Siparşleriniz için bizimle iletişime geçebilir afiş fiyatlarınız ve pankart fiyatlarınız için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. 200Ad. ve üzeri siparişlerinizde saat 10:00'a kadar verildiğinde aynı gün teslim alabilirsiniz. Detaylar için bize ulaşın
6. Devlet kurumları veya Belediyeler: 30'yıldan fazla bu sektörde sizlere hizmet veren firmamız devlet kurumları ve belediyelerinde afiş, pankart dijital baskı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Devlet kurumları ve belediyelere özel fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.
7. Bez afiş: Rashel (Raşel) kumaş üzerine büyük ebat afişler ve yüksek metrajlı afişlerinizin baskıları yapılır. Bezin üzerine yapılan baskı iki tarafdan da görünmektedir. Solmaya karşı ve olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca bez afişlerinize kolon ve dikişlerimizde mevcuttur.
8. Doğalgaz afişleri: Doğalgaz firmaların yüksek adetli ve genellikle 50x70cm ölçülerinde 280gr vinil branda  baskıları yapılarak kullandıkları bu üründe günlük baskı kapasitemiz 1000 ile 2000 adet arası basabilmekteyiz.  Bastıracağınız adetler için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.
9. Film afişleri: Vizyoa girecek olan filmlerinizin vizyona girmeden önce ister billboard, ister vinil branda afişi yada kağıt afişlerinizin baskıları en üst seviyede basılır. Dijitalbaski.org ile kalite tesadüf değildir.
10. Dernek afişleri: Aktif olarak faaliyet gösteren derneklerin, vakıfların sopalı pankart, sopalı afiş ve vinil branda baskılarınızı yapmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Daha onlarca sektörün ihtiyacı olan afiş ve pankartlar için dijitalbaski.org sizlere çözüm ortağı olma konusunda hazırdır. Afiş ve pankart baskılar ile soru ve görüşlerinizi bize ulaştırabilir yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Etiketler: Al Parti Afişi Satın Al

Anahtar Kelimeler:
2016 Tasarım ve Yazılım