Atlas Bayrak
Atlas Bayrak

Atlasbayrak

Plaj Bayrağı Fiyatı,Yelken Bayrak Fiyatı, Olta Bayrak Fiyatı, Dubalı Bayrak Fiyatı, Reklam Bayrakları Fiyatı, L Tipi Plaj Bayrağı Fiyatı, Damla Tipi Plaj Bayrağı Fiyatı
 
 Bayrak
 Plaj Bayrağı
 Flamalar Bayraklar
 Masa Bayrağı
 Telalı Makam Bayrağı
 Atatürk Posteri
 Okul Flaması
 Roll Up Banner
 Parti Bayrakları
 Bayrak Direkleri
 Üçgen Beşgen Süs Flamaları
 Dijital Baskı Bez Branda Afiş
 Bayrakçı

Ana Sayfa >> Masa Bayrağı >> T Masa Bayrağı Fiyatı >> Ağrı Tahir Belediyesi T Tipi Masa Bayrağı

Ağrı Tahir Belediyesi T Tipi Masa Bayrağı

imajlar/bayrakresim/891124904kirlangic-masa-bayragi-takim.jpg Masa Bayrağı ürün kategorisinin T Masa Bayrağı Fiyatı alt kategorisinde bulunan "Ağrı Tahir Belediyesi T Tipi Masa Bayrağı" ürünü hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki açıklamalara göz atabilirsiniz.

Masa bayrakları genelde masaların üzerinde kullanılan bir bayrak türü olmasının yanı sıra diğer bayrak türlerine göre ebat bakımında küçüktür. Kullanım alanları olarak bakıldığı şirketlerde, okullarda, üst düzey makam odalarında kullanılmaktadır. Bu bakımdan dolayı sadece Türk bayrağı olmadığı gibi yanında ülke bayrağı, şirket bayrağı olması gereklidir. Masa bayraklarının direk çeşitliliği bakımından tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olabildiği gibi L tipi ve T tipi olmak üzere 6 çeşit masa bayrağı çeşidi vardır. Sizlere sunulan bayraklarda istemiş olduğunuzu seçebilir, dilerseniz logolu şekilde de isteyebilirsiniz.
Masa Bayrağı standart ölçü olarak 15x22,5cm’dier.
T ve L masa bayrağı standart ölçüleri ise 80x30cm’dir.


Etiketler: Ağrı Tahir Belediyesi T Tipi Masa Bayrağı Ağrı Tahir Belediyesi T Tipi Masa Bayrağı

Anahtar Kelimeler:
2016 Tasarım ve Yazılım